Domki "POD LIPĄ"

Serdecznie zapraszamy do całorocznych domków „POD LIPĄ”.

Domki usytuowane są w miejscowości Ustjanowa Górna /0,1 km od Ustrzyk Dolnych/ w paśmie Żukowa.
Bliskość lasu (100m) oraz nieduża odległość do centrum Ustrzyk Dolnych, sprawia iż jest to znakomite miejsce dla wszystkich pragnących spokoju.

Oferowane przez nas domki odpowiednie są dla klientów lubiących środowisko górskie, ciszę i spokój. Dzięki swojemu położeniu oferują bardzo dobre warunki do uprawiania turystyki pieszej, jazdy na nartach, sankach, desce snowboardowej, rowerach, nordic walkingu, żeglarstwa, relaksu wśród bieszczadzkich lasów.

Oddajemy do dyspozycji murowane domki z centralnym ogrzewaniem, każdy przeznaczony jest dla 2-8 osób. Nasze obiekt znajduje się na 24a działce w spokojnej, słonecznej okolicy. W pobliżu las, narciarska trasa biegowa, trasy rowerowe, tarasy widokowe, szlaki turystyczne, wyciągi narciarskie, jezioro solińskie, kryta pływalnia, basen.

Dla osób zainteresowanych nauką jazdy na nartach istnieje możliwość nauki z osobistym instruktorem narciarstwa zjazdowego lub biegowego, jak również możliwość wypożyczenia sprzętu do narciarstwa biegowego lub zjazdowego.

Na parterze znajduje się przedpokój, salon z kompletem wypoczynkowym, narożnikiem, fotelami i ławą, telewizją naziemną, Internetem. Na parterze także w pełni wyposażony aneks kuchenny, łazienka z kabiną natryskową, umywalką i wc. Na piętrze znajdują się dwie samodzielne sypialnie.
Ponadto taras z wygodnymi meblami ratanowymi do wypoczynku. Na działce jest również huśtawka ogrodowa i duży zadaszony grill, na którym każdy może przyrządzić sobie wyśmienity posiłek oraz zadaszona wiata biesiadna. Ponadto do dyspozycji gości boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci. Cicha i spokojna okolica nastraja do wypoczynku.

 Dane kontaktowe

+48 609 126 848

Ustjanowa Górna 165
38-700 Ustrzyki Dolne

Domki Pod Lipą